IGM 4100 Güncellemesi

IGM 4100 Güncelleme dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Prosec IGM 4100 Cihazınızı USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayınız. Bilgisayarınız cihazınızı USB sürücü olarak tanıyacaktır. İndirdiğiniz güncelleme dosyasını cihazın içerisine kopyala yapıştır yaparak atabilirsiniz. Cihazın elektriğini kesip yeniden verdiğiniz zaman cihaz güncellemeyi işleyecek ve içerisine attığınız güncelleme dosyasını silecektir.

IGM 4100 Güncelleme Dosyası

SGM 4200 Güncellemesi

SGM 4200 Güncelleme dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Prosec SGM 4200 Cihazınızı USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayınız. Bilgisayarınız cihazınızı USB sürücü olarak tanıyacaktır. İndirdiğiniz güncelleme dosyasını cihazın içerisine kopyala yapıştır yaparak atabilirsiniz. Cihazın elektriğini kesip yeniden verdiğiniz zaman cihaz güncellemeyi işleyecek ve içerisine attığınız güncelleme dosyasını silecektir.

SGM 4200 Güncelleme Dosyası

Lütfen Cihazlarınızı güncellemeden önce versiyonlarını kontrol ediniz. Eğer cihazları yanlış versiyonlar ile güncellerseniz cihazların dosya sistemi bozulabilir ve servise gitmesi gerekebilir.

Ethernet Modülü ve IGM 4000 modülü güncellemeleri manuel yapılamamaktadır. Cihazların Servise gelmesi gerekmektedir.